מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  שיעורים פרטיים

  תחום השיעורים הפרטיים מעניק לתלמיד ולמורה את ההזדמנות ליצר תקשורת טובה ומכילה, אשר תוצאותיה תהיינה בהכרח שיפור מהותי ביכולות הקליטה של התלמיד, וכמובן בהצלחה בתחום הידע. היכולת להגיע אל התלמיד, להבין אותו באופן מעמיק, ליצור אתו קשר מעצים, ללמד אותו וללמוד ממנו – מגיעה לשיאה בעבודה פרטנית.

  השיעורים בשיטת רבדים בנויים כך, שהם מונעים את המצב העצוב שליאור מגדיר כ"פרדוקס ההצלחה המדומה". הריהו לפניכם:

  ילד יושב בשיעור. לא מבין. הוא אומר: לא נורא, אני אלך למורה הפרטי שלי. המורה הפרטי יפרק לי את החומר, יסביר לי בדרך שצריך להסביר לי, ויהיה בסדר. הילד הולך למורה הפרטי. המורה הפרטי מפרק לו את החומר, מסביר לו בדרך שצריך להסביר לו, ואז – בסדר. הילד מבין. אחר כך יש מבחן. הילד מקבל 100.

  לאחר מכן – שוב, הילד יושב בשיעור. לא מבין. הוא אומר: לא נורא, אני אלך למורה הפרטי שלי. המורה הפרטי יפרק לי את החומר, יסביר לי בדרך שצריך להסביר לי, רק ככה אני מבין. אני הרי לא מסוגל להבין משהו בעצמי, בלי שיפרקו לי ויעשו דברים מיוחדים בשבילי… 

  הורים יקרים, יש הוראה פרטנית אחרת. יש הוראה פרטנית שאיננה יוצרת תלות מוחלטת של הילד במורה הפרטי, שאיננה מנמיכה את הביטחון העצמי של הילד. בשיטת רבדים, השיעורים הפרטיים מעניקים לילד כלים להתמודד עם חומר לימודי, ובכלל עם סיטואציות בחיים. העברת החומר והעלאת הציון – זה חלק חשוב, אך לא הכול. מורה פרטי מעולה חייב לתרום לכך שהילד יהיה לומד עצמאי, אדם חושב עצמאי. בשיטת רבדים בניית הביטחון העצמי נעשית בד בבד עם הקידום הלימודי.

  סוגי השיעורים העיקריים שליאור מעביר:

  • ​בניית ביטחון עצמי וכישורי אינטראקציה עם הסביבה
  • התמודדות עם לקויות למידה – לקויות מילוליות, לקויות זמן ומרחב, דיסקלקוליה
  • שיעורים פרטיים בלשון – מיומנויות לשוניות בע"פ, בקריאה ובכתיבה
  • שיעורים פרטיים במתמטיקה – מהבסיס עד רמת 5 יחידות

  ייחודי לשיטת רבדים – לימוד מבוגרים בכל גיל!

  סיוע למבוגרים שמתקשים בחשבון "פשוט" ובכל הקשור במספרים – אין מה להתבייש! הגעתם למקום הנכון!

  סיוע למבוגרים המתקשים בקריאה ו/או כתיבה

   

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי