מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שיעורים פרטיים

תחום השיעורים הפרטיים מעניק הן לתלמיד והן למורה את ההזדמנות ליצר תקשורת טובה ומכילה יותר, אשר תוצאותיה תהיינה בהכרח שיפור מהותי ביכולות הקליטה של התלמיד וכמובן בהצלחה בתחום הידע. היכולת להגיע אל התלמיד, להבין אותו באופן מעמיק, ליצור אתו קשר מעצים, ללמד אותו וללמוד ממנו – מגיעה לשיאה בעבודה פרטנית.

השיעורים בשיטת רבדים בנויים כך שהם מונעים את המצב העצוב שליאור מגדיר כ"פרדוקס ההצלחה המדומה". הריהו לפניכם:

ילד יושב בשיעור. לא מבין. הוא אומר: לא נורא, אני אלך למורה הפרטי שלי. המורה הפרטי יפרק לי את החומר, יסביר לי בדרך שצריך להסביר לי, ויהיה בסדר. הילד הולך למורה הפרטי. המורה הפרטי מפרק לו את החומר, מסביר לו בדרך שצריך להסביר לו, ואז – בסדר. הילד מבין. אחר כך יש מבחן. הילד מקבל 100.

לאחר מכן – שוב, הילד יושב בשיעור. לא מבין. הוא אומר: לא נורא, אני אלך למורה הפרטי שלי. המורה הפרטי יפרק לי את החומר, יסביר לי בדרך שצריך להסביר לי, רק ככה אני מבין. אני הרי לא מסוגל להבין משהו בעצמי, בלי שיפרקו לי ויעשו דברים מיוחדים בשבילי… 

הורים יקרים, יש הוראה פרטנית אחרת. יש הורה פרטנית שאיננה יוצרת תלות מוחלטת של הילד במורה הפרטי, שאיננה מנמיכה את הביטחון העצמי של הילד. בשיטת רבדים, השיעורים הפרטיים מעניקים לילד כלים להתמודד עם חומר לימודי, ובכלל עם סיטואציות בחיים. העברת החומר והעלאת הציון – זה חלק חשוב, אך לא הכול. מורה פרטי מעולה חייב לתרום לכך שהילד יהיה לומד עצמאי, אדם חושב עצמאי. בשיטת רבדים בניית הביטחון העצמי נעשית בד בבד עם הקידום הלימודי.

סוגי השיעורים העיקריים שליאור מעביר:

  • ​בניית ביטחון עצמי וכישורי אינטראקציה עם הסביבה
  • התמודדות עם לקויות למידה – לקויות מילוליות, לקויות זמן ומרחב, דיסקלקוליה
  • שיעורים פרטיים בלשון – מיומנויות לשוניות בע"פ, בקריאה ובכתיבה
  • שיעורים פרטיים במתמטיקה – מהבסיס עד רמת 5 יחידות

ייחודי לשיטת רבדים – לימוד מבוגרים בכל גיל!

סיוע למבוגרים שמתקשים בחשבון "פשוט" ובכל הקשור במספרים – אין מה להתבייש! הגעתם למקום הנכון!

סיוע למבוגרים המתקשים בקריאה ו/או כתיבה

 

רוצים ללמוד באווירה אחרת?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


הממליצים שלנו

מיכל אבס

ליאור חנך ילד יתום משני הוריו, עם קשיים לימודיים, חברתיים ורגשיים. ליאור חנך במסירות רבה, באכפתיות בולטת, תוך כדי הפגנת רגישות, הבנה ויצירתיות אף מעבר לנדרש. אין ספק ששנת חונכות זו תרמה מאוד לילד לשיפור בהרגשתו ומצבו.

מירי ק.

ליאור זורע בשומעיו את זרע הסקרנות והחשיבה , ומאפשר להם להצמיח כל אחד בעצמו את תובנותיו המתאימות לו.

לימור פרידמן

לראות את ליאור בהרצאה בפני קהל תלמידים זו חוויה רב חושית, מרתקת, מלמדת וממלאה את הלב שמחה. ליאור מצליח להעלות נושאים מורכבים בצורה מובנת שנחרטת בך ומעוררת בך התרגשות ומחשבה, ובה בעת מנחה ומכוונת אותך לעבר הכיוון הנכון בעבורך.

צביקה שחורי

ליאור מומלץ. אני מעל 20 שנה מחנך של תלמידים עם קשיים. ההמלצה על ליאור היא מהיכרות אישית/מקצועית עם יכולותיו לעשות פריצות דרך עם תלמידים, שרבים וטובים הרימו ידיים מול קשייהם.

עינת ו.

צפיתי בהרצאה של ליאור בבית הספר. הנושא היה מיוחד במינו, לא צפוי, היו הפתעות ו"טוויסטים" שהשאירו את הקהל במתח, והכריזמה של ליאור סחפה את הקהל. הדמויות שסיפר עליהן היו מרתקות. בסוף ההרצאה ליאור שילב דברים מהסיפור האישי שלו, וזה היה מרגש במיוחד.

רונית לביא

מורה משקיע, יסודי ומסור. למד את קשייו של בני והצליח לא רק ללמד אותו אלא גם להוכיח לו שהוא יכול ויודע. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

ד"ר יוסי גוטרמן

לליאור יכולת מקצועית מן המעלה הראשונה ומיומנות הוראה מצוינת, שבולטת בה הרגישות לדרכי חשיבתו של הלומד. בגישתו המקורית מצליח ליאור לעורר את התעניינותם ואף התלהבותם של תלמידיו. בעבודתו מגלה ליאור רצינות ואחריות ללא דופי, ומפתח יחסים מצוינים עם תלמידיו.

רות ולרי אטלן

ממליצה בחום! ראייה רב מערכתית שנשקפת בעבודה ייחודית מותאמת, הרואה את האדם כשלם. ליאור הוא אחד האנשים שמצליחים ללמד מתוך תפיסה מערכתית וכבוד האדם. שיטה שמובילה ללמידה משמעותית מהותית ולהפנמת ערכים.
חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי