מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "הוא לא בלחץ, הוא זורם עם השיעור, איזו התקדמות נפלאה"

  באופן רשמי, יהונתן (שם בדוי) התקשה בחשבון. התקשה עד מאוד. הוא היה בכיתה ו' – ולא הצליח להבין בשום אופן מהם אחוזים, איך עושים פעולות חשבון בשברים, לא הבין את סדר פעולות החשבון… בשיעורי החשבון הוא היה אבוד לגמרי. כל התחום של החשבון היה כמו זר לו לחלוטין.

  "ומה בתחומים האחרים?" שאלתי את אמו לפני תחילת התהליך, "מה עם הבנת הנקרא?". "גם בזה תמיד היה קשה לו," היא אמרה לי, "וגם בשיעורים האלה הוא בעצם לא עושה כלום, אבל אי אפשר לעבוד על הכול. אני לא רוצה סתם לשגע אותו ולתת לו שיעור כל יום…"

  אין צורך בשיעור כל יום, אמרתי לה. תוך כדי שיעורי החשבון בשיטה שלי – יהונתן ילמד גם הבנת הנקרא, והבנה בכלל. 

  אמו היקרה של יהונתן נתנה בי אמון, והתחלנו בשיעורים. ולא רק בשיעורים – העבודה בשיטת רבדים כוללת גם תקשורת שוטפת שלי עם ההורים ועם המורים. וכך הצלחנו להגיע, בשלב מתקדם בתהליך, לכך שיהונתן כבר לא הרגיש אבוד באף שיעור בכיתה, גם כשהתקשה להבין. הוא ידע שגם אם הוא מתקשה – הוא מסוגל. כך הגענו למצב הזה שמתואר בתכתובת עם מורתו (לאחר שהאזינה  להקלטת שיעור): יהונתן הבין היטב נוסחה, וידע להשתמש בה. הוא הצליח לפתור חידת לוגיקה – חידה שאילו היה ניצב בפניה לפני כן, לא היה רואה אותה כמשעשעת, אלא כמטילת אימה. הוא זרם עם השיעור, והסתדר עם המדיה של הזום, שמאוד חשש ממנה. יהונתן התקדם לא בחשבון בלבד, אלא ביכולת ההבנה וביכולת ההתמודדות בכל התחומים. אין זה אומר שלא היה לו קשה – בהחלט היה לו קשה; והוא הצליח, ברוגע, להתמודד עם הקושי.  

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי