מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "כל כך חשוב שהוא לומד להיות מודע"

  אריאל (שם בדוי), ילד בכיתה ז', היה, כפי שאמרה לי מורתו בתחילת השנה, "ילד בלתי נסבל." והיא הוסיפה: "אני אוהבת אותו והוא מבריק ואני יודעת שהוא ילד טוב, אבל… הוא פשוט מותח את הסבלנות שלי עד לקצה! כמה אפשר להכיל את כל ההערות האלה וכל הבדיחות המעצבנות האלה? וזה לא רק זה," היא המשיכה בלהט, "תלמיד אחר מספר על טיול שהוא עשה, ילד ביישן שקשה לו לדבר בכיתה, ואריאל – פשוט מתפרץ ומתחיל לספר משהו אחר על המקום הזה, חייב להשוויץ שהוא יודע! ועד שאני מצליחה להפסיק אותו, לתלמיד האחר כבר אין חשק להמשיך… כאילו שכל פעם שיש משהו יפה – הוא חייב להרוס! עושים שיחה בכיתה – אריאל מצביע ואני לא יודעת אם לתת לו לדבר, כי הוא עלול להעליב תלמידים אחרים, אני יודעת שהוא לא מתכוון אבל כך זה תמיד נשמע, או שידבר וידבר ויתרברב בכל מיני עובדות שהוא זוכר, ושוב אני אצטרך למצוא דרך להפסיק אותו. יאוש!!"

  אני מבקש שאף אחד מכם לא יחשוב רעות על המורה הזאת – היא באמת מורה מכילה ומבינה במיוחד, והיא הגיעה, כפי שאמרה, לקצה… למרות זאת, ולמרות שאמרה "יאוש!!", המשיכה להאמין באריאל בכל ליבה,  והפנתה אותו אליי בתקווה רבה. 

  מה שאתם רואים בתמונה – דברים שכתבה לי לאחר שהאזינה לשיעור שלי עם אריאל. השיעורים מוקלטים ונשלחים להורים, ובמקרים מסוימים, בהסכמת הילד והוריו – גם למחנך. וכפי שהיא כתבה וניסחה זאת כל כך יפה – אריאל באמת למד להיות מודע. למד כיצד שלא להיתפס כטרחן ולא להרחיק אנשים ממנו. הוא יודע היום להסביר בלי להלאות, לנהל שיחה בלי להשתלט. הוא כבר לא מעייף ולא ממאיס את עצמו. היום אריאל יודע להפעיל את הכישורים והכישרונות שלו, על מנת לומר דברי טעם תורמים ומשמחים. אני רוצה להודות שוב למורה הזאת, שמעולם לא התייאשה באמת. ואם חלק מהדברים שאריאל עשה מוכרים לכם מעצמכם או מהילדים שלכם – אז גם לא תאבדו תקווה, ותפנו לעזרה. אני כאן. 

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי