מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  שיעורים פרטיים אקדמיים

  שיעורים פרטיים אקדמיים בשיטת רבדים 

  איתי בראונשטיין (2017) itaybraunstein@hotmail.com

  איתי למד עם ליאור דגן לקראת בחינה בקורס "מתמטיקה לביולוגים" בחוג לביולוגיה באוני' ת"א.

  ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו דרך המחשב בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלטת לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'. ליאור העביר לי את החומר בצורה ברורה וסבלנית שהתאימה לבעיות הקשב והריכוז שלי, ובעקבות זאת אני ממליץ עליו. ומדוע סטודנט משקיען ומוכשר היה מלכתחילה במצב של חוסר הבנה מוחלט? איתי מבהיר זאת בהמלצה המלאה, בקישור זה.


  קרן צאיג  (2017)

  קרן למדה עם ליאור דגן לקראת בחינה בקורס האקדמי "תורת הניקוד"

  בחוג ללשון באוניברסיטת תל אביב (ציון עובר: 90)

  אחרי שלמדתי והבנתי שלבד אני כנראה לא מסוגלת להגיע ל-90 (רף גבוה קצת, לא?) נסעתי עד נהריה?!?!? והיה שווה!!! קיבלתי את הציון המיוחל, נגולה אבן מעל ליבי. והחיוך חזר אל חיי. ליאור היה סבלני, מסביר פנים, אדיב, מכיל והרבה מעבר למורה ללשון. ממליצה בחום! להמלצה המלאה לחצו כאן.


  לימור חלמיש (1999)

  מדור קליטת עלייה אוניברסיטת חיפה

  ליאור מסייע לסטודנטים להתמודד עם מטלות אקדמיות בעיקר בתחום המזרח התיכון. שיטת הלימוד בה הוא נוקט מותאמת לצרכי הסטודנטים ומעודדת פיתוח אישי. להמלצה המלאה לחצו כאן.


  אבי עמר (1998)

  סטודנט להיסטוריה של המזה"ת, למד עם ליאור דגן ערבית ספרותית

  במסגרת היחידה למעורבות חברתית

  ליאור היה סבלני ומסביר, בעל רמה אישית גבוהה, כושר ארגון גבוה ומחשבה גבוהה. להמלצה המלאה לחצו כאן.


  פלג רשף (1996)

  סטודנט להיסטוריה של המזה"ת, למד עם ליאור דגן ערבית ספרותית

  במסגרת היחידה לקידום לקויי למידה באוניברסיטת חיפה

  ליאור היה מורה למופת – קשוב, סבלני, מסביר את החומר בצורה ברורה ומובנת והשרה אווירה נינוחה ואופטימית במהלך השיעור. להמלצה המלאה לחצו כאן.


  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי