מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "ממש ראיתי איך הוא מבין את מה שאתה מסביר ומייעץ לו"

  עמית (שם בדוי) כבר היה רָוּוי. מותש. הוא היה מותש ממריבות בלתי פוסקות עם ההורים והאחים, מניסיונות כושלים להסביר מה בדיוק מפריע לו, ממאמץ עילאי להבין מה הוא עושה שכל כך מפריע לאחרים… זה כבר היה כל כך חסר טעם וחסר תכלית בעיניו, שהוא פשוט הפסיק להתאמץ להסביר ולהבין. הוא פשוט קיבל את המצב – אני, עמית, ילד שמתעקש על דברים שבעיני כולם הם טיפשיים. אני ילד שעושה דווקא ההפך ממה שכולם בטוחים שצריך לעשות. אני ילד שיכול להשיג את מה שאני רוצה רק בכך שאני מתיש את מי שמולי ומביא אותו לקצה גבול הסבלנות. ואני – ילד שלא מבין שבמשהו מכל זה יש בעיה.

  אמו היקרה של עמית חששה מאוד לפני שהתחלנו בתהליך בשיטת רבדים. "מה אם הוא לא ישתף פעולה? סיפורים – זה בכלל לא יעניין אותו. הסברים, ייעוץ – הוא בכלל לא מעוניין בשום דבר כזה. לספר על הקשיים שלו – אף פעם לא ראיתי שהוא עושה דבר כזה. כבר הייתי אתו בכל כך הרבה טיפולים והדרכות…"

  למרות כל זאת, ולמרות התנגדות של עמית עצמו – היא לא הפסיקה להאמין בבנה, והביאה אותו אליי. לא היה לי קל לזכות באמונו של עמית, אבל שיטת רבדים בנויה כך שאני יכול לבנות את האמון בינינו בהדרגה. ובצפייה בהקלטות השיעורים אמא של עמית התרגשה לראות איך בנה מתייחס לדברים באופן בוגר; לומד להביע את קשייו ומקבל מענה מלא לכל אחד מהם;  מבין את ההסברים והעצות, נהנה מהסיפורים… רואה את עצמו כבוגר. ומחוץ לשיעורים – בבית, בבית הספר – מצליח ליישם את הדברים ולתקשר בלי לתייג את עצמו בתיוגים מנמיכים ומעליבים. עמית יודע כעת שהוא ילד איכותי, וכך הוא שואף להתנהג.

  לסיפורי הצלחה מפורטים הקליקו על הקישור.

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי