מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "תודה על הפניוּת לתרגילים שהיא שולחת. הן אהבו לעבוד איתך והצליחו בזכותך."

  עבודתו של מורה פרטי מעולה חורגת מגבולות השעה או השעתיים השבועיות. במיוחד כשמדובר במתבגרים, או בתלמידים שהתהליך איתם קשור גם בתפקוד החברתי ובבניית הביטחון העצמי. במהלך השבוע מתרחשים דברים, יש ניסיונות של התלמיד לעבוד בעצמו שלא תמיד צולחים, והמורה הפרטי צריך להוות תמיכה ומשען מקצועיים ורגשיים לכך. האם זה אפשרי כאשר יש תלמידים רבים עם קשיים מגוונים? האם זה לא פוגע בחיים הפרטיים של המורה? 

  בעזרת מחקרים עדכניים, ובעזרת למידה מניסיוני ומניסיונם של אחרים, פיתחתי ענף בשיטת רבדים שעוסק בניהול מיטבי של הזמן. כיום אני יכול לתת מענה מלא ורגיש לצרכי תלמידיי גם במהלך השבוע באופן שיהיה קצר, קולע ולא מעיק. 

  במידת האפשר אני משתף את ההורים והמורים של התלמיד בכך. לא תמיד הדבר אפשרי, כאמור, אך אם יש נכונות ופניוּת מצד ההורים והמורים – הם מקבלים הנחיה מלאה כיצד לעשות זאת, וגם את מלוא התמיכה. אם אין – אז אין, ואני עושה זאת בעצמי, ללא שמץ ביקורת, אף לא מובלעת, על ההורים. אני הרי מכיר היטב את "מירוץ החיים". וכשאני מזכיר את זה לעצמי, אני מתרגל עיקרון חשוב בשיטת רבדים: צניעות. 

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי