מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "שמחתי לגלות שהוא, כפי שתמיד חשדתי, הרבה יותר מכפי שהוא מראה"

  הילד בוחר את דרכו. והמורה, כפי שכתבה אמו של תום (שם בדוי) – מפלס לו את הדרך. היא כותבת: "רק צריך לחלץ את הדרך הנכונה, לחלץ את מה שבתוכו." זה יפה ונכון, יש רק טעויונת אחת: "רק"… זו המילה שאיננה מתאימה כאן. קודם כל – לחלץ את הדרך הנכונה זה לא "רק לחלץ". זו עבודה שדורשת הקשבה ותשומת לב מוקפדות ביותר מצד המורה. ולאחר שהילד החל להלך בדרכו – תחילה במהוסס, ולאחר מכן בבטחה – עדיין אי אפשר להסתפק בכך. כפי שאמו של תום כתבה כאן בחוכמה רבה – בדרך הזאת יש דברים מרגשים ומפליאים, וגם – מבהילים. שינוי, פתח לחשיבה חדשה – יש בזה משהו מאיים, במיוחד כשלשם כך הילד (או המבוגר!) צריך, בהדרגה, לוותר על אזור הנוחות שלו. קשה מאוד לעשות זאת לבדך. הילד זקוק לתמיכה של המורה כשהוא הולך בדרכו, וגם ההורים זקוקים לכך. 

  תום הלך בדרך שהוא חצב בעצמו, בתמיכתי, בעמל רב, תוך שהתגבר על מכשולים ומשברים. זה היה כשלוש או ארבע שנים לפני זמן כתיבת שורות אלו – וכיום הוא ממשיך והולך, ולעיתים רץ, בדרך שלו. וזו דרך יפה ומפעימה, ושונה תכלית השינוי מהחולות הטובעניים שהניח לעצמו לשקוע בהם בעבר. 

   

  הורים ואנשי חינוך שרוצים להעמיק בשיטה – בבקשה: https://katzr.net/e0f7ae

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי