מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "כל מפגש הוא יצירה ביניכם"

  בשיעור עסקנו בדברים שהילד מאוד מתקשה בהם – דברים שקשורים להתמודדות עם בעיות חברתיות, מצבים חברתיים קשים שהילד חווה. אם כך, איך זה שהוא יצא מהשיעור משוחרר ובמצב רוח מרומם? האם אמרתי לו דברים בנוסח "לא נורא, הכול שטויות, קח בקלות", או "מה אכפת לך מכולם? אתה אלוף כמו שאתה!"? לא, בשום פנים ואופן לא.

  בשיטת רבדים אין שקרים ואין חנופה. בשיטת רבדים אני מקיים תהליך בניית ביטחון עצמי יציב ומבוסס, המושתת כולו על אמת. ובטווח הרחוק – האם זה מצליח? בהחלט!

  בשיטת רבדים אין שקרים ואין חנופה. בשיטת רבדים אני מקיים תהליך בניית ביטחון עצמי יציב ומבוסס, המושתת כולו על אמת. 

  מהו הנזק באמירות מסוג "הכול שטויות, מה אכפת לך," – אני מסביר זאת בהרחבה בקורס המקוון

  לגבי הנזק העצום שיש במקרים מסוימים ב-"תהיה כמו שאתה!" – אסביר כעת: 

  יש ילדים שההתנהגות שלהם שונה מאוד מהאופי האמיתי שלהם. יש ילדים שמתנהגים באלימות, יש ילדים שמציגים מה שנראה כביישנות קיצונית או טוב לב מופרז – 

  והם לא עושים זאת כי "זה מה שהם". הם מתנהגים כך כי הם לא יודעים דרך אחרת. ייתכן שהם ניסו דרכים אחרות – ולא הצליחו בכך. ייתכן שהם כבר בטוחים שהם לא מסוגלים להתנהג אחרת, רק להיות אלימים או "פראיירים". עוד על כך – כאן.

  אסור לנו ליפול למלכודת הייאוש הזאת, גם אם מפתה מאוד לומר לילד שהוא נפלא "כפי שהוא". אפשר להעביר את הילד תהליך בניית ביטחון עצמי, אפשר להביא אותו למצב שהוא יהיה כפי שהוא ב-א-מת! 

  ואז – נוכל לומר לו שהוא נפלא ונהדר כפי שהוא, ונעשה זאת שוב ושוב. 

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי