מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "קיבלתי 91! מאוד עזרת לי להשלים את הפער"

  אמנם הייתי בעבר פעיל בענייני איכות הסביבה, וזה נושא שהוא קרוב לליבי, ובכל זאת – אי אפשר לומר שאני יכול ללמד אקולוגיה, בטח שלא ברמה של שנה ג' בתואר ראשון. אז איך זה שגדי (שם בדוי) מודה לי על כך שקיבל ציון 91 באקולוגיה? ואיך עזרתי לו להשלים את הפער שהיה לו בתחום? הרי אני-עצמי לא מבין בתחום הזה – לא ברמה אקדמית. 

  אז ככה: מה שלימדתי את גדי, זה איך לומדים. איך קוראים נכון מאמר אקדמי. איך יודעים להבחין בין הנושאים השונים, בין הרלוונטי יותר לרלוונטי פחות. איך מתנהלים כשצריך להגיש עבודה – איך מארגנים את החומר, איך מחלקים את החומר לפרקים, איך מנסחים את הדברים, איך מתארגנים עם הזמן… זהו עולם ומלואו, וסטודנטים רבים אינם יודעים לעשות זאת. סטודנטים רבים מגיעים לציונים נמוכים, למרות שהיכולות שלהם גבוהות. סטודנטים רבים מפיקים ידע מועט מהלימודים – כי הם לא מצליחים לארגן אותו נכון. 

  אבל אם כך, אפשר להקשות עליי – איך כולם מסתדרים? ואיך גדי הסתדר עד שנה ג'? ובכן… קודם כל, לא כולם מסתדרים. ולגבי גדי, וכל אלה שמסתדרים: ה"מסתדרים" הזה פירושו להיות בלחץ מתמיד, להשקיע המון המון זמן-סרק ולקבל ציונים נמוכים, להרגיש שאתה לומד הרבה יותר קשה מכולם ומפיק הרבה פחות, להיות בתחושה תמידית של תסכול והאשמה עצמית… אלה חיים איומים. 

  גדי הצליח, בעזרתי ובהנחייתי, להתמודד עם כל מה שגורם לו להיות מ"המסתדרים". הוא כבר לא "מסתדר" אלא מצליח. הוא המשיך באקדמיה. הלימודים עבורו הפכו ממקור של לחץ אין סופי ואומללות, לדבר שמביא שמחה, הצלחה וגאווה. 

  אם אתם אוהבים להשקיע, מתעניינים במה שאתם לומדים, לא מחפשים את הדרך הקלה, ורוצים לראות ברכה והצלחה בעמלכם – גם לכם מגיע. דברו אתי. 

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי