מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "עד עכשיו טמיר ממש לא הצליח להבין את התבנית הזאת"

  רגע מרגש עבור אמא של טמיר (שם בדוי) וגם עבורי. עבור טמיר, החשבון ועולם המספרים בכלל, היה משהו חסר כל סדר והיגיון. יש ילדים ומבוגרים, שהלקות שלהם היא מסוג זה – הם אינם מצליחים לראות את ההיגיון שבאופן שבו כל העניין הזה של מספרים, מאורגן. בעבודה ממוקדת בשיטה שפיתחתי, שיטת רבדים, הם מגיעים, בהדרגה, להבנת ההיגיון והסדירות בתחום המספרים. 

  נחזור לטמיר – מה שכל כך מרגש פה, זה לא רק שהוא הצליח לראות ולהבין את התבנית הזאת (או תבניות בכלל); מרגש במיוחד שהוא מוצא בזה משהו יפה, משהו מעניין לספר לאמא מיוזמתו. היכולת לראות בחומר הלימודי משהו יפה – זו אחת המתנות ששיטת רבדים מעניקה לתלמיד. 

  ושלא אשכח: בשיטת רבדים מוקדש מקום חשוב להוקרת הסבלנות והאמון של התלמיד וההורה. מדובר בתהליך, ובמקרים כמו זה של טמיר – התוצאות אינן מגיעות באופן מיידי. על מנת שהתלמיד ימצא בו את הכוח להתמיד בשיעורים ובתהליך, חשוב בראש ובראשונה שכל שיעור יהיה חוויה מהנה, וחשוב לתחזק ולשמר את האמון והסבלנות של התלמיד והוריו.

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי