מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "נועם קורא בקול האמיתי שלו והרבה הרבה יותר שוטף"

  מדוע רינה, אִמּוֹ היקרה של נועם, מציינת שהוא קורא "בקול האמיתי שלו"? (השמות בדויים)

  מכיוון שנועם תמיד ניסה להימנע מקריאה – ולמעשה מכל התמודדות – דרך זה שגרם לעצמו להיראות מגוחך. לא היה אכפת לו שילעגו לו ושיהפכו אותו לבדיחה – העיקר, שלא יצפו ממנו. וגם בקריאה – כשהיה מתבקש לקרוא, היה עושה זאת בקול צווחני "מצחיק". קשה היה לדעת האם הוא באמת מתקשה, או שהוא סתם "עושה צחוקים". כשעבדו בכיתה בקבוצות – היה רק עושה שטויות, לפעמים אפילו הורס קצת בכוונה. כולם ידעו: מנועם – אין מה לצפות. ככה הוא. 

  אבל רגע! כתבתי כאן כמה דברים לא נכונים:

  קודם כל – לא נכון לומר "לא היה אכפת לו". היה לו מאוד אכפת, והוא סבל, והתייסר, אבל הוא "שיחק אותה" כאילו לא אכפת לו. הוא היה שחקן כל כך טוב, שהוא-עצמו אפילו התחיל להאמין לעצמו, וכבר חשב "אני – לא אכפת לי מכלום!" אבל שוב: היה אכפת לו כל הזמן. 

  גם לא נכון לומר: "ככה הוא." נועם התנהג באופן מזלזל, באופן מגוחך, באופן פוגעני כלפי עצמו וכלפי אחרים – לא כי "ככה הוא" אלא מתוך פחד ומצוקה. 

  עם התקדמות השיעורים שלנו – המצוקה הלכה ופחתה עד אפס, ההתנהגות הפוגענית פחתה עד אפס. וכפי שרינה כתבה, היה משמח מאוד לשמוע את נועם קורא בכל פעם קצת יותר טוב, קצת יותר ברור, יותר עם ביטחון. וכמו בקריאה – כך גם בלמידה בכלל, וכך גם בהשתלבות עם החברים. 

   

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי