מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "ירדן מאוד שמחה על השיעורים. היא מרגישה שהשיעור תורם לה ומקדם אותה"

  ירדן (שם בדוי) שמחה על השיעורים, היא מרגישה שהם תורמים לה ומקדמים אותה. נפלא! 

  מה שאתם רואים בצילום המסך הזה – כן, שלחתי לאמא של ירדן קישורים לסרטים מצחיקים בטירוף של לורל והארדי, ושל צ'רלי צ'פלין. ובהודעות הקוליות – אני מסביר כיצד אני משלב את הסרטים האלה, וסרטים נוספים מהסוג הזה, בשיעורים עם ירדן. 

  כשאמא של ירדן פנתה אליי – היא הייתה בטוחה שירדן זקוקה להסברים על מתמטיקה בלבד. היא לא רצתה שום דבר אחר, היא בכלל לא הייתה בטוחה שלירדן תהיה סבלנות גם למתמטיקה. היא "בכלל לא בקטע של ללמוד", ובטח שלא יהיה לה עניין במשהו מעבר לזה, ובכלל – "אין לה שום בעיה של ביטחון, להפך, יש לה יותר מדי ביטחון!" וירדן – בדקות הראשונות של השיעור הראשון באמת ניסתה ליצור רושם שהיא כזאת: "פשוט תגיד לי בדיוק בדיוק מה עושים ומה לכתוב וזהו!" 

  בדקות האחרונות של השיעור הראשון ירדן דיברה באופן שונה בתכלית, ובסופו של דבר עבודתי איתה נפרשה הרבה מעבר ל-"פשוט תגיד לי". עשיתי עם ירדן תהליך בניית ביטחון עצמי ובניית ערך עצמי אמיתי. צפייה בסרטים האלה ודיבור על סיטואציות ודמויות בהם – זה חלק מהנה מאוד בתהליך. והעיקר: ירדן גם נהנתה מאוד בשיעורים, גם התקדמה במתמטיקה, וגם בנתה ביטחון עצמי מבוסס. 

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי