מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  הקשבה נכונה – לתלמידים שלנו, לילדים שלנו, וגם לבני משפחה וחברים

  אני מקשיב לחבר. הוא נסער כולו. "אל תשאל, היא כל כך העליבה אותי, כפוית טובה שכזאת! רציתי לעזור, וחטפתי…" אני מקשיב, וכבר בדקות הראשונות אני מבין ש… הוא טעה כאן, למרות הכוונה הטובה. הוא עשה משהו שאסור לו לעשות, משהו פוגע, ו"היא" צדקה…
  "צודקת!" כמעט ונפלט לי, אבל אני עוצר בעצמי. אני מחכה. כשהחבר שלי מתחיל לחזור על עצמו או לסטות מהסיפור ("היא תמיד… הינה אני נזכר שפעם היא…"), אני אומר לו – רגע, בוא נסתכל על זה שוב. אז מה שעשית, זה… אנו מדברים. הוא נרגע לאט, כמו פוסע אט-אט החוצה מתוך הסערה. עכשיו אני יכול לומר לו – חבר יקר, היו לך כוונות טובות, אבל טעית כאן. היא לא הייתה צריכה לדבר אליך ככה, נכון, אבל חייבים להודות – מה שעשית, פגע בה. טוב שאתה מבין. אם תרצה לתקן, לדבר, להתנצל – אני אתמוך בך.
  טוב שלא אמרתי מיד "היא צודקת!". זה היה גומר את השיחה מיד – הוא היה הופך יותר כועס ונעלב, היא הייתה נשארת פגועה, החברות בינינו הייתה נפגעת. ייתכן, אמנם, שהוא היה מתעלם מה"היא צודקת!" שלי – אבל האכזבה הייתה מבעבעת בו בפנים, ומתפרצת מתישהו, אולי אפילו בלי שמישהו מאיתנו היה זוכר מדוע. טוב ששמרתי את דעתי לעצמי, עד הרגע הנכון. טוב שידעתי איך ליצור את הרגע הנכון.
  לא תמיד ידעתי ליצור את הרגע הנכון הזה. מתוך חקירה של שנים לימדתי את עצמי לעשות זאת, והיום אני מלמד אחרים – בעיקר מורים, הורים, איך לתקשר באופן הטוב ביותר עם התלמידים, עם הילדים. וגם – עם החברים הטובים שלנו, עם היקרים לנו, ובכלל עם הסובבים אותנו.
  את כל זה – אפשר ללמוד. מי שרוצה ללמוד איך לזהות מצוקה נסתרת, איך להושיט עזרה אמיתית, שהיא גם רגישה וגם יעילה – מוזמן להיכנס לקישור.
  שיהיה לנו טוב ושנעשה רק טוב, ליאור

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי