מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "הוא קיבל 90 במתמטיקה, מרגיש בטוח בעצמו אחרי השיעור שעבדת איתו בעברית"

  עם ירין (שם בדוי) עבדתי בעיקר במתמטיקה, וגם בעברית – ולמעשה, לימודי העברית תמכו בלימודי המתמטיקה. זאת מכיוון שלפי האבחנה שעשיתי לירין – הקושי שלו במתמטיקה נבע בראש ובראשונה מהקושי בהבנת הנקרא.

  ירין הגיע אליי אחרי שהיה אצל מורה-למתמטיקה אחרת, ולא התקדם. אותה מורה היא מורה מצוינת, אני יודע זאת בוודאות, והיא הייתה מצליחה לקדם את ירין אילו מוקד הבעיה שלו היה באמת במתמטיקה. אבל ירין, כפי שכתבתי, התקשה בעיקר בהבנת הנקרא.

  כאן אנו רואים עד כמה חשובה הבקיאות של המורה בתחומים מגוונים – מכיוון שאני בקיא גם במתמטיקה וגם בהבנת הנקרא, יכולתי לעזור לירין, והייתה לי הזכות ללוות אותו בדרך להצלחה גם בציונים וגם בבניית הביטחון העצמי. 

  אגב, כפי שאימו היקרה מציינת – ירין עצמו ביקש להוסיף שיעור, וזאת אף על פי שבשלבים הראשונים לא הפסיק לשאול: "אבל בשביל מה צריך ללמוד את זה בכלל?!" יש לי תשובות לשאלה הזאת, אבל הפעם העדפתי שלא להשיב – אמרתי לירין, שהוא כבר יגלה. וגם אם יגיע למסקנה שלא צריך ללמוד כלל – זה בסדר גמור כל עוד זו דעה מבוססת. נלמד, אמרתי לו, כיצד אפשר להיות בטוחים שדעתנו אכן מבוססת.

  אני כבר לא זוכר לאיזו מסקנה הגיע ירין לגבי נחיצות החומר במתמטיקה עצמו, אך זכור לי היטב שאת הלמידה – הוא בסופו של דבר אהב.

   

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי