מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "הוא ממש התרגש, היה לו נעים להרגיש שהוא מתקדם בשפה"

  משוב נפלא על שיעור עם תלמיד נפלא – זהו משוב של דורית, אשת חינוך מעולה, על שיעור שלי עם עמי, בחור שהיה אז כבן שלושים, בעל צרכים מיוחדים. השמות, כתמיד – בדויים. 

  דורית האמינה בעמי מההתחלה, למרות שהוא מעולם לא הצליח ללמוד לקרוא, אף לא ברמת זיהוי האותיות. גם אני לא הייתי בטוח בהתחלה עד כמה אהיה מסוגל ללמדו את הקריאה, אבל – ידעתי היטב, והסברתי זאת לדורית, שאוכל להעניק לו ידע ומיומנויות נלוות, ותחושות טובות של ביטחון והתקדמות.

   בסופו של דבר עמי הצליח להגיע – ממצב של חוסר ידע מוחלט – להתקדמות של ממש גם בקריאה וגם בכתיבה. זוהי, אפשר לומר, התוצאה, "השורה התחתונה". אך בלמידה איכותית יש הרבה יותר מהשורה התחתונה – כל "הטקסט" חשוב, כל הדברים הלכאורה-נלווים הם חשובים ונותנים את הטעם ללמידה.

  כפי שדורית היטיבה להבחין ולהביע: במהלך השיעורים עמי שכלל את כישורי השיח שלו, למד מילים ודרכי הבעה, הרגיש שהוא מתקדם, הרגיש שהוא רוכש השכלה – דברים שלפני כן הוא לא חשב כלל שיכולה להיות להם משמעות עבורו. עמי גילה את המשמעות, גילה את ההנאה שבלמידה ובהתקדמות, גילה כישורים ויכולות שלו, וגם – למד לקרוא ולכתוב. 

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי