מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "הוא כנראה כבר במקום יותר בטוח עם עצמו"

  "נפלא לראות את התהליך הזה". התהליך עם רפאל (שם בדוי) היה קשה ומפרך, מלווה בהתנגדויות. קשה מאוד לוותר על המקום הנוח – אמנם מקום רע, מקום שגורם לך להרגיש רע ואף עלוב – אבל נוח. 

  אני מכיר היטב את המקום הזה. הייתי שם במשך שנים. כלקוי זמן ומרחב שלא ידע להתמודד עם הלקות, אף אני עשיתי דברים שהתקשיתי להבין את השלכותיהם. הצלחתי להשתחרר מהמקום הזה, הצלחתי להעביר את עצמי תהליך בניית ביטחון עצמי. ולאחר מכן הקדשתי שנים של מחקר ועבודה לפיתוח שיטת רבדים, שיטה שבעזרתה אני מסייע לאחרים, ילדים ומבוגרים, להשתחרר מהמקום הזה ולפרוץ אל החיים. 

  רפאל פרץ אל החיים: הוא פיתח מידה רבה של שליטה עצמית; הוא פחות נחרד משינויים ומאי ודאות; הוא למד לסמוך על עצמו שהוא מסוגל להתמודד בהצלחה עם כל מציאות; הוא למד שחלק מההתמודדות הוא לבקש עזרה בעת הצורך; והוא למד להתבטא היטב, כך שהוא יכול לבקש עזרה באופן נעים ומובן.

  לקריאה על אחת מהדרכים שפיתחתי לבניית ביטחון עצמי, לחצו כאן: https://katzr.net/5f36f5

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי