מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "גרמת לדנית לשתף פעולה ולהניע את עצמה ללמידה"

  את ההודעות הקוליות ששלחתי למורה, שבהן סיפרתי על ההתקדמות של דנית, שלחתי גם לאמא של דנית. (שם בדוי) 

  תקשורת רציפה עם המורה, תקשורת רציפה עם ההורים, שקיפות מלאה ומוחלטת – אלה עקרונות חשובים בשיטת רבדים, השיטה שפיתחתי בשנים של ניסיון (מאז 1996) ומחקר. 

  התקשורת עם ההורים כוללת גם את ה-"אני מאמין" של שיטת רבדים, ואִמָּהּ היקרה של דנית הבינה את זה מצוין. היא מבינה שדנית מניעה את עצמה ללמידה, היא מבינה כמה חשוב שדנית תהיה פעילה – לא רק "מקבלת חומר". היא מבינה שחוסר שיתוף הפעולה המוחלט של דנית בעבר, לפני שהתחילה ללמוד איתי, היה מכיוון שדנית נרתעה, ואם יורשה לי לומר את הדברים במלוא עוצמתם – דנית הייתה אחוזת אימה ממתמטיקה, מלשון, מהבנה באופן כללי, מכל דבר שמבחינתה היה עוד דרך ללא מוצא לכישלון מוחלט. האימה התפוגגה בהדרגה, ובמקום מחשבות על "הכישלון המוחלט" דנית חוותה שמחה עם כל התקדמות שהיא הצלחה בפני עצמה. וגם אני שמח שהייתה לי הזכות ללוות אותה בתהליך הזה, בפריצה אל החיים.

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי