מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  "אני רואה אותו במקומות מרכזיים יותר בהפסקה, הוא פחות נעלם"

  דר, שם בדוי, היה נער עם בעיה חברתית קשה. יש נערים שאוהבים להתבודד, להיעלם, לשקוע בעולם של עצמם – וזה בסדר גמור. דר, לעומתם, לא היה כזה. הוא התבודד, נעלם, שקע במחשבות מדכאות – לא מתוך בחירה אלא משום שהוא לא הצליח להעביר את זמנו בדרך אחרת. בילדותו ניסה להתקרב לילדים האחרים, אבל – כל מה שאמר ועשה, תמיד היה הדבר הלא נכון. עם הזמן – פשוט הפסיק, התנכר לכל מי שגילה בו עניין ולכל מי שניסה להאיר לו פנים.

   הנער והוריו נתנו לי את רשותם ואף את ברכתם לשלוח את הקלטת השיעור ליועצת ביה"ס, היא זו שהפנתה את דר אליי מלכתחילה – ועבדתי בשיתוף פעולה מלא איתה. היה קשה מאוד לעבוד עם דר בהתחלה. הוא היה כל כך רגיל שכל אינטראקציה שלו עם מישהו אחר מסתיימת בתחושה רעה, שהוא פשוט ניסה לגרום ל-"פיצוץ" מלכתחילה. היה עליי לגייס הרבה סבלנות – והצלחתי בכך, גם בזכות תמיכתה המלאה של היועצת. לאחר תקופה לא קצרה ולא קלה כלל של עבודה – דר למד כיצד לקיים תקשורת טובה בינו לבין בן השיח שלו, בינו לבין נערים אחרים. בתכתובת הזאת – היועצת מזהה את הניצנים הראשונים של מה שנראה כשינוי שחל בו. ומדוע "נראה כשינוי"? מכיוון שהמצב שדר היה שרוי בו – זה היה שינוי לרעה. ואילו העובדה שהוא הרגיש טוב עם עצמו, נראה במקומות יותר מרכזיים בהפסקה, פחות נעלם, היה סבלני באופן טבעי ולא מאומץ, הראה שהוא נהנה מהסיפור, היה חשוב לו להשיב במחמאה כנה – בכל אלה דור חזר להיות מי שהוא באמת.

  רוצים ללמוד באווירה אחרת?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


   הממליצים שלנו

   איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

   ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

   רונית ל.

   ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

   איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

   ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

   אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

   מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

   לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

   הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

   אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

   ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

   לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

   אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

   אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

   ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי