מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שיעורים פרטיים אקדמיים

שיעורים פרטיים אקדמיים בשיטת רבדים –

איתי בראונשטיין (2017) itaybraunstein@hotmail.com

איתי למד עם ליאור דגן לקראת בחינה בקורס "מתמטיקה לביולוגים" בחוג לביולוגיה באוני' ת"א.

ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו דרך המחשב בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלטת לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'. ליאור העביר לי את החומר בצורה ברורה וסבלנית שהתאימה לבעיות הקשב והריכוז שלי, ובעקבות זאת אני ממליץ עליו. ומדוע סטודנט משקיען ומוכשר היה מלכתחילה במצב של חוסר הבנה מוחלט? איתי מבהיר זאת בהמלצה המלאה, בקישור זה.


קרן צאיג  (2017)

קרן למדה עם ליאור דגן לקראת בחינה בקורס האקדמי "תורת הניקוד"

בחוג ללשון באוניברסיטת תל אביב (ציון עובר: 90)

אחרי שלמדתי והבנתי שלבד אני כנראה לא מסוגלת להגיע ל-90 (רף גבוה קצת, לא?) נסעתי עד נהריה?!?!? והיה שווה!!! קיבלתי את הציון המיוחל, נגולה אבן מעל ליבי. והחיוך חזר אל חיי. ליאור היה סבלני, מסביר פנים, אדיב, מכיל והרבה מעבר למורה ללשון. ממליצה בחום! 

להמלצה המלאה לחצו כאן.


לימור חלמיש (1999)

מדור קליטת עלייה אוניברסיטת חיפה

ליאור מסייע לסטודנטים להתמודד עם מטלות אקדמיות בעיקר בתחום המזרח התיכון. שיטת הלימוד בה הוא נוקט מותאמת לצרכי הסטודנטים ומעודדת פיתוח אישי.

להמלצה המלאה לחצו כאן.


אבי עמר (1998)

סטודנט להיסטוריה של המזה"ת, למד עם ליאור דגן ערבית ספרותית

במסגרת היחידה למעורבות חברתית

ליאור היה סבלני ומסביר, בעל רמה אישית גבוהה, כושר ארגון גבוה ומחשבה גבוהה. 

להמלצה המלאה לחצו כאן.


פלג רשף (1996)

סטודנט להיסטוריה של המזה"ת, למד עם ליאור דגן ערבית ספרותית

במסגרת היחידה לקידום לקויי למידה באוניברסיטת חיפה

ליאור היה מורה למופת – קשוב, סבלני, מסביר את החומר בצורה ברורה ומובנת והשרה אווירה נינוחה ואופטימית במהלך השיעור. 

להמלצה המלאה לחצו כאן.


רוצים ללמוד באווירה אחרת?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


הממליצים שלנו

מיכל אבס

ליאור חנך ילד יתום משני הוריו, עם קשיים לימודיים, חברתיים ורגשיים. ליאור חנך במסירות רבה, באכפתיות בולטת, תוך כדי הפגנת רגישות, הבנה ויצירתיות אף מעבר לנדרש. אין ספק ששנת חונכות זו תרמה מאוד לילד לשיפור בהרגשתו ומצבו.

מירי ק.

ליאור זורע בשומעיו את זרע הסקרנות והחשיבה , ומאפשר להם להצמיח כל אחד בעצמו את תובנותיו המתאימות לו.

לימור פרידמן

לראות את ליאור בהרצאה בפני קהל תלמידים זו חוויה רב חושית, מרתקת, מלמדת וממלאה את הלב שמחה. ליאור מצליח להעלות נושאים מורכבים בצורה מובנת שנחרטת בך ומעוררת בך התרגשות ומחשבה, ובה בעת מנחה ומכוונת אותך לעבר הכיוון הנכון בעבורך.

צביקה שחורי

ליאור מומלץ. אני מעל 20 שנה מחנך של תלמידים עם קשיים. ההמלצה על ליאור היא מהיכרות אישית/מקצועית עם יכולותיו לעשות פריצות דרך עם תלמידים, שרבים וטובים הרימו ידיים מול קשייהם.

עינת ו.

צפיתי בהרצאה של ליאור בבית הספר. הנושא היה מיוחד במינו, לא צפוי, היו הפתעות ו"טוויסטים" שהשאירו את הקהל במתח, והכריזמה של ליאור סחפה את הקהל. הדמויות שסיפר עליהן היו מרתקות. בסוף ההרצאה ליאור שילב דברים מהסיפור האישי שלו, וזה היה מרגש במיוחד.

רונית לביא

מורה משקיע, יסודי ומסור. למד את קשייו של בני והצליח לא רק ללמד אותו אלא גם להוכיח לו שהוא יכול ויודע. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

ד"ר יוסי גוטרמן

לליאור יכולת מקצועית מן המעלה הראשונה ומיומנות הוראה מצוינת, שבולטת בה הרגישות לדרכי חשיבתו של הלומד. בגישתו המקורית מצליח ליאור לעורר את התעניינותם ואף התלהבותם של תלמידיו. בעבודתו מגלה ליאור רצינות ואחריות ללא דופי, ומפתח יחסים מצוינים עם תלמידיו.

רות ולרי אטלן

ממליצה בחום! ראייה רב מערכתית שנשקפת בעבודה ייחודית מותאמת, הרואה את האדם כשלם. ליאור הוא אחד האנשים שמצליחים ללמד מתוך תפיסה מערכתית וכבוד האדם. שיטה שמובילה ללמידה משמעותית מהותית ולהפנמת ערכים.
חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי