מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

הרצאות העצמה והעשרה

קבלת האחר והבנת האחר מהוות אבן דרך בחייו של ליאור דגן. כאדם בעל לקות זמן ומרחב, חווה ליאור חוויות שעיצבו את דרכו ואת אורח חייו, ותרמו לפיתוח ראיית העולם הייחודית שלו. ליאור רואה שליחות בהעברת תובנותיו ואבחנותיו החדות לקהלים רבים, ובכך להעניק להם כלים מעשיים להבנה ולהכלה, ולתרום ליכולתם להיטיב עם עצמם ועם זולתם.

ליאור מפעיל בפעילויותיו בפני קהל מיומנות אמנותית שהוא מקפיד להתאמן בהּ ולשכללהּ: storytelling – היכולת לבנות סיפור ולספרו לקהל באופן מרתק. בחלק מהפעילויות ליאור מפעיל את כישוריו בתחום אמנותי מרתק אחר: שירה מדוברת בחריזה וירטואוזית.

בדומה להרצאות המקצועיות, גם כאן תוכלו להזמין הרצאה המותאמת לקהל שלכם, בהתבסס על מגוון התכנים המופיעים באתר.

בין ההרצאות והמופעים המוצעים ניתן למצוא:

  • המכשף ומלקט הדמעות – להביט מעיני האחר: הרצאה יוצאת דופן בתוכנהּ ובסגנונהּ. דרך דמויות אקסצנטריות וקטעים מופלאים משני ספרים של יאנוש קורצ'ק – "קאיטוש המכשף" ו-"ילדי רחוב" – חושף ליאור בפני הקהל היבטים לא מוכרים בגישתו של קורצ'ק. תכנים מפתיעים, מעוררי מחשבה ומפוררי שלווה, שנויים במחלוקת וחדשניים גם כיום, בהרצאה מיוחדת עם מימד קסום, בד בבד עם יישום. ליאור מראה כיצד הוא מיישם את הדברים במלואם בעבודתו עם אנשי חינוך, ועם ילדים ומבוגרים לקויי למידה.
  • אוצרות חכמי הקדם והאוצר שבתוכך: ערב קסום המורכב מסיפורים עתיקים מרתקים מאוצרות חכמי הקדם – מיוון, מאוזבקיסטאן, מאיי הבלקן ומכּאן. הסיפורים משתלבים למארג אחד, ועם טעימה מסיפורו האישי של ליאור יוצרים אמירה ההולכת ומתעצמת על מקומו של האדם בחברה, על חריגוּת ועל ביטחון עצמי אמיתי. אירוע מלא הומור, עם שיתוף מאתגר של הקהל.
  • הסוג החדש של היופי הזה: סיפורו האישי של ליאור דגן כלקוי זמן ומרחב והיום מומחה ללקויי קריאה, וסיפוריהם של ילדים ומבוגרים אחרים המתמודדים עם שונוּת, במופע המשלב הומור וקטעי שירה מדוברת קצביים עם וירטואוזיות בצליל ובחריזה. חוויה מיוחדת, מרגשת ומטלטלת.

רוצים ללמוד באווירה אחרת?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


הממליצים שלנו

מיכל אבס

ליאור חנך ילד יתום משני הוריו, עם קשיים לימודיים, חברתיים ורגשיים. ליאור חנך במסירות רבה, באכפתיות בולטת, תוך כדי הפגנת רגישות, הבנה ויצירתיות אף מעבר לנדרש. אין ספק ששנת חונכות זו תרמה מאוד לילד לשיפור בהרגשתו ומצבו.

מירי ק.

ליאור זורע בשומעיו את זרע הסקרנות והחשיבה , ומאפשר להם להצמיח כל אחד בעצמו את תובנותיו המתאימות לו.

לימור פרידמן

לראות את ליאור בהרצאה בפני קהל תלמידים זו חוויה רב חושית, מרתקת, מלמדת וממלאה את הלב שמחה. ליאור מצליח להעלות נושאים מורכבים בצורה מובנת שנחרטת בך ומעוררת בך התרגשות ומחשבה, ובה בעת מנחה ומכוונת אותך לעבר הכיוון הנכון בעבורך.

צביקה שחורי

ליאור מומלץ. אני מעל 20 שנה מחנך של תלמידים עם קשיים. ההמלצה על ליאור היא מהיכרות אישית/מקצועית עם יכולותיו לעשות פריצות דרך עם תלמידים, שרבים וטובים הרימו ידיים מול קשייהם.

עינת ו.

צפיתי בהרצאה של ליאור בבית הספר. הנושא היה מיוחד במינו, לא צפוי, היו הפתעות ו"טוויסטים" שהשאירו את הקהל במתח, והכריזמה של ליאור סחפה את הקהל. הדמויות שסיפר עליהן היו מרתקות. בסוף ההרצאה ליאור שילב דברים מהסיפור האישי שלו, וזה היה מרגש במיוחד.

רונית לביא

מורה משקיע, יסודי ומסור. למד את קשייו של בני והצליח לא רק ללמד אותו אלא גם להוכיח לו שהוא יכול ויודע. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

ד"ר יוסי גוטרמן

לליאור יכולת מקצועית מן המעלה הראשונה ומיומנות הוראה מצוינת, שבולטת בה הרגישות לדרכי חשיבתו של הלומד. בגישתו המקורית מצליח ליאור לעורר את התעניינותם ואף התלהבותם של תלמידיו. בעבודתו מגלה ליאור רצינות ואחריות ללא דופי, ומפתח יחסים מצוינים עם תלמידיו.

רות ולרי אטלן

ממליצה בחום! ראייה רב מערכתית שנשקפת בעבודה ייחודית מותאמת, הרואה את האדם כשלם. ליאור הוא אחד האנשים שמצליחים ללמד מתוך תפיסה מערכתית וכבוד האדם. שיטה שמובילה ללמידה משמעותית מהותית ולהפנמת ערכים.
חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי