מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קורס רבדים

קורס העשרה יישומי להורים ולצוותי חינוך

כלים לתקשורת בונה, להתמודדות עם קשיים ולבניית ביטחון עצמי

מתעניינים בקורס רבדים? לחצו כאן להשארת פרטים.

לפירוט מלא של תכני השיעורים – לחצו כאן. 

שאלות, תהיות והתלבטויות:

ש: תאוריות, תאוריות… בסוף כולן מתנפצות על סלעי המציאות, לא?

ת: לא מדובר בתאוריות מנותקות. שיטת רבדים משלבת ידע אקדמי-מחקרי עם התנסויות מגוונות בשטח. השיטה פותחה תוך כדי אינטראקציה מתמדת עם ילדים, בני נוער ומבוגרים.

ש: איך אדע שאני מיישם את הדברים נכון?

ת: ההסברים היישומיים מובאים באופן ברור ומפורט, וסיפורי המקרה בנויים כך שהם מבהירים כיצד ליישם את התכנים. בנוסף, יש אפשרות למסלול עם ליווי אישי יומי שלי, על בסיס מקום פנוי.

ש: אתה יודע כמה שיטות כבר למדתי??

ת: לא… אבל אני יכול לומר בוודאות: שיטת רבדים איננה דומה אף לאחת מהשיטות והדרכים האחרות (שכבודן במקומו מונח).

ש: אני לא בטוחה שזה מתאים לי, לילדים שלי, לבעיות הספציפיות שלי, לאמונה שלי, לנערים שאני עובדת איתם…

ת: ראשית – שיטת רבדים בנויה כך שהיא חוצה מגזרים. אפשר ליישמה באופן שישתלב היטב גם במגזר החרדי, במגזר הערבי, בחינוך הרגיל, בחינוך האנתרופוסופי, ועוד. עם זאת – בהחלט ייתכן, שמסיבה זו או אחרת, משהו בשיטה לא מתאים לך, לילדייך או לתלמידייך. צרי אתי בבקשה קשר, אשמע ממך אודותייך ואודותיהם, אספר לך על מאפייני הקורס והשיטה, ויחד נראה האם זה מתאים או לא.

ואם כבר הגעתם עד כאן, גם אתם מוזמנים: לחצו על הקישור וצרו אתי קשר!

 

רוצים ללמוד באווירה אחרת?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


הממליצים שלנו

איריס סמליאן - אמא של אורן ובן

ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי.

רונית ל.

ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

איתי בראונשטיין - סטודנט באוניברסיטת ת"א

ליאור עזר לי מאוד בשיעורים הפרטיים במהלך הסמסטר, שהתבצעו בעזרת תוכנת הסקייפ, ללמוד את החומר מרמה של חוסר הבנה כמעט מוחלט לרמה שאפשרה לי לעבור את המבחן במועד א'.

אסנת טרנוס - מאמנת אישית, אמא של גיל

מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות. אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני - הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו.

לימור פרידמן - ספרנית ומורה לפסנתר ומוסיקה בבית ספר תיכון

הדילמות מוצגות ע'י ליאור בכישרון רב, בסיפורים שניתן להזדהות ולהתמגנט בקלות עם גיבוריהם. בכל הרצאה הצופה מצטייד בתובנות שעשויות לחולל שינוי משמעותי בהמשך דרכו בחיים. ניכר כי נעשתה הכנה רבה וחשיבה עמוקה בדרך ההגשה וכן רצון אדיר לסייע ולהוביל את הצופה למסע אל מחוזות חשובים בעבורו. אני מודה מעומק הלב לליאור על הרצאותיו המעולות ומצפה לעוד רבות.

אורנה אנגל - מורה לאומנות ומחנכת

ליאור מביא מסר חשוב, אולי החשוב ביותר שניתן להביא: "הייה אתה, בדיוק כמו שאתה." החיבור של ליאור לדמויות שהוא מספר עליהן מתגלה במהלך ההרצאה, והוא נוגע ללב ומשעשע כאחד.

לירי שדמי - יועצת חינוכית ומלווה ילדים עם צרכים מיוחדים

אני מלאת התפעלות מהדרך שלך לעבוד עם הנערה הזאת גם במתמטיקה וגם בפן ההתנהגותי והמוסרי. תבורך.

אביגיל אורן - מורה למתמטיקה בחינוך הרגיל והמיוחד

ליאור הוא נכס. כשליאור לוקח מקרה לידיו הוא נותן את הנשמה ואינו חוסך שמץ של מאמץ. הוא מתייחס לכל מקרה כאילו הוא במרכז עולמו.
חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי