מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שיעורים פרטיים בעיקר לילדים ונוער

שיעורים פרטיים לילדים ולנוער בשיטת רבדים –

המלצות של תלמידים והורים

טליה אלוני (2019)

ממליצה על ליאור בחום. עבד עם הבנות שלי ויצר איתן קשר מצוין. נפלא עם בני הנוער!

נכתב בתגובה להסבר של ליאור על השלב הראשוני בעבודתו עם ילד. לצפייה לחצו כאן.


רונית לביא-קרומוי (2019)

לבני קשיים לימודיים. הוא למד במוסד לחינוך מיוחד שבו נאמר לנו שאינו יכול לגשת לבגרות במתמטיקה והוא למד "חשבון פונקציונלי", שגם פה המורה יידעה אותי שגם זה "קשה לו מאד".

בני סיים תיכון והחל את שירותו הצבאי. במהלך השירות הוא הביע רצון להשלים בגרויות בלשון ובמתמטיקה. התחלנו לחפש ולנסות מורים שונים. לאחר כמה ניסיונות, חברה נתנה לי את מספר הטלפון של ליאור.

ליאור התגלה כמורה משקיע, יסודי ומסור. הוא למד את קשייו של בני והצליח לא רק ללמד אותו אלא גם להוכיח לו שהוא יכול ויודע. דברים שלא חשבנו שבני יבין ויוכל לעשות – נלמדו ונעשו. ליאור בנה תכנית לימודים לבני ובהדרכתו ובתמיכתו, שכללה זמן מעבר לשיעורים, בני ניגש ליחידה הראשונה במתמטיקה ולאחריה ליחידה השנייה, וכן לשתי יחידות בלשון, והצליח בבחינות. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו. אני ממליצה בחום רב על ליאור, כבן אדם וכמורה המאמין ומקדיש את זמנו להכרת תלמידיו ולהתאמת אופן העברת החומר לקשייהם, תוך כדי תמיכה אישית מעבר לחומר הנלמד.

*** הערה של ליאור דגן: יש לזכור, כי בניגוד למקרה של בנה של רונית לביא, ישנם ילדים ומבוגרים שאכן אינם מסוגלים, מסיבות אלה ואחרות, ללמוד מתמטיקה לבגרות.


איריס סמליאן – אמא של אורן ובן (2018)

ראיתי בצורה מובהקת וברורה את ההבדלים בין תפיסתם של המורים את הילד מנקודת מבטם ואפילו של סייעת, יועצת ביה"ס ומומחית משרד החינוך – לבין האופן שאתה "ראית" את בני ותיארת את קשייו. אין ספק שהיכולת הייחודית הזאת לרדת לשורש הבעייה ולנתח אותה, נובעת מהשיטה הייחודית שפיתחת. אני שמה לב איך הדברים שהוא אומר לך מקבלים את מלוא תשומת הלב וההקשבה, והניתוח שלך נובע לא רק מתוכן הדברים אלא גם מהאופן שבו הם נאמרים: התחביר, המבנה, בחירת המיילם, גוון הקול והטון… אני ממליצה לכל מי שיש לילדו קושי כלשהו בלימודים, ולפעמים גם קושי רגשי/חברתי, לפנות אליך. לקריאת הדברים במלואם לחצו כאן.

ליאור דגן מורה מיוחד. מצליח לגרום גם לתלמיד שמאמין שהוא שונא ללמוד, לגלות בתוכו את הסקרנות ואת הרצון להבין. אני מאושרת שבחרתי בו כמורה לילדיי. לצפייה בדברים במיקומם המקורי לחצו כאן.

תגובה לפוסט: אשרייך שזכית בליאור דגן כמורה של בנך. אין בחירה טובה מזו, מניסיון.

בן יצא מהשיעור מלא מרץ! שומעים בהקלטה שהוא מתמודד עם מצב שלוקח לו הרבה זמן עד שהוא מצליח, מתמודד עם תסכול, ו… יוצא עליז ושמח מהשיעור!! (מתוך התכתבות ב"וצפּ")


שחר טלי – אבא של בר (2018) shahar.tali.1@gmail.com

לבר היו ציונים נמוכים במתמטיקה למרות שידע את החומר. קיבלתי המלצות עליך מהמורים בבית הספר, נאמר לי שאתה המתאים ביותר לעזור לבר, פניתי אליך וכבר אחרי שני שיעורים, אבחנת את הבעיה של בר. בר סיפר לי שהשיעורים איתך היו מאוד מועילים, בר הפנים את ההמלצות שלך, והציונים שלו עלו בהתאם! התרשמתי מאוד מן היושר המקצועי שלך, בר קיבל את מספר השיעורים שהיה זקוק לו, ולא יותר. אני רוצה להודות לך על שעזרת לבר להצליח במתמטיקה ועם הכלים הללו הוא ילך גם ללימודים גבוהים.


יעל – אמא של ***** (2018)

בתנו התמודדה עם קשיי ריכוז וקושי רגשי להתמודד עם משימות בחשבון. לאחר ליווי של כשמונה חודשים במצטבר, בתנו עברה שינוי של ממש בתחום המתמטיקה. למרות שהקשיים שלה לא נעלמו, היא התחזקה מאד בידיעת המתמטיקה והצליחה להדביק את הקצב של הכיתה בתום הלימוד הזה. כאשר היא התחילה את התיכון, היא הרגישה בטוחה ביכולות שלה ללמוד מתמטיקה ולהתמודד עם המשימות של תחילת התיכון.

הליווי של ליאור היה מאד חשוב עבורה ומאד מפתיע בסגנונו. היא תמיד חזרה הביתה עם סיפורים על ליאור ועל הדרך שהוא עבר בחיים כדי להצליח בלימודים ובעבודה, וכן עם סיפור או משל שהוא סיפר לה.האופן שבו ליאור שיתף אותה בקשיים ובאתגרים שלו, גרם לה להסתכל במעט יותר פרספקטיבה על קשייה שלה. בנוסף, העובדה שליאור פיתח בעצמו שיטות שונות לזיכרון, תרגול, התמצאות וכולי, מאד עניינה אותה וגירתה את החלק היצירתי שלה בפתרון בעיות.

אני חושבת שהעובדה שליאור מכיר היטב שיטות למידה מגוונות, יחד עם העובדה שהוא בטוח שניתן לסייע לכל אחד למצוא את הדרך שלו ללמידה, מקרינות ביחד הרבה מאד בטחון ביחס ליכולת להתמודד ולהצליח. העובדה שליאור עצמו הוא לקוי למידה הופכת את המפגש איתו לסוג של מנטורינג בעל ערך רב. להמלצה המלאה לחצו כאן.


נועה טלגאוקר (2018)

רציתי להודות לך כל כך על העברת החומר לבגרות בלשון! הגעתי לשיעורים חסרת מוטיבציה אבל אתה לא ויתרת. הענקת לי ביטחון וכוח רצון לא לוותר, לא רק בבגרות. בכלל בחיים!

העברת את החומר הכי טוב שאפשר והיית סבלני כל כך. זה ממש לא מובן מאליו. בהתחלה לא האמנתי אבל עברתי את הבגרות בהצלחה! תודה רבה!


גדעון וסמדר זהר – הוריה של שולמית (2018)

ליאור היה מקצועי, קשוב לצרכי בתנו ולקשיים שלה. לימד בדרך יצירתית, נעימה, שם דגש על העלאת הביטחון העצמי תוך מתן חיזוקים, עידוד וסיוע במקומות הדרושים. לכל אורך התקופה שמר על קשר איתנו ההורים, עדכן, שיתף אותנו בקורה במהלך השיעורים ובמחשבותיו. להמלצה המלאה לחצו כאן.


חני הוברמן – אמא של זיו (2018)

לבני בן ה 9 יש ליקויי למידה ובעיות קשב ורכוז: כשהצבתי בפני ליאור את האתגר ללמדו ולעזור לו בהתקדמות בכל תחומי הלמידה, לא רק שלא נרתע מאתגר זה, אלא הצליח להעלות לזיו את המוטיבציה והרצון להרחיב את הידע, עזר לו לקרוא טקסט, וחשוב יותר להבינו ולהוציא ממנו קונטקסים חשובים ועיקריים שיאפשרו לו הבנה.

בסבלנות רבה ותוך שימוש בדרכים מקוריות ומהנות הצליח ליאור לחדור ללבו של זיו ולהראות לו שאין דבר שאין ביכולתו לעשות. הבטחון העצמי של זיו עלה בזכותו של ליאור ונתן לו את האפשרות להרגיש בעל ערך ושווה בין שאר התלמידים בכיתה. מורה מאתגר, סבלני ובעל יכולת הכלה ותקשורת המותאמת לתלמיד.


שרונה דוכנה – אמא של אושר

מתוך פוסט בעמוד הפייסבוק של שרונה (2018 ,2016)

ליאור דגן האיש הנהדר והמוכשר הזה מלמד את הילד שלי בסקייפ הכל. זה התחיל משיחות העשרה, המשיך בלימודי לשון, סרטי צ'פלין וכמובן הכנה לבגרות במתימטיקה. אבל בואו נניח שללמד יש בעולם עוד כמה אנשים שיודעים. או חושבים שהם יודעים. מה שליאור עושה הוא אחר. קצת קשה להסביר. צריך לראות כדי להאמין. הוא טווה רשת הקשבה בינו (נהריה) לבין התלמיד שנמצא בצד השני של הארץ (הרצליה). הוא מסקרן ומאתר אצל הילד את נקודת המינוף. וכך ילד אמיתי שחייב עניין מוצא עצמו נשבה בקסם. ליאור מצליח להעלות את הביטחון העצמי של התלמיד. אחרי שזה מתרחש – הכל אפשרי. (2018)

תודה לך על רצף שנים של מקצועיות, סבלנות אין קץ ותוצאות. התרומה שלך למשפחתינו היא רבה. תמשיך להפיץ את בשורתך מלאת הערך, אהבה לתלמיד והומור. לצפייה בדברים במיקומם המקורי, ובפוסט על "אוטוריטה ביוטיוב?" – לחצו כאן. (2018)

ממליצה מאד בזכות המקצועיות שלך, הגישה הייחודית המשלבת כלים ואנושיות, ניסיון משחק והקניית אופני חשיבה כל זאת תוך הבנה של התמודדות רגשית. מגיע לך גביע על עצבים מברזל. לצפייה בפוסט המקורי – לחצו כאן (2016)

ליאור בשטח כולל במגרש הווירטואלי נאה מקיים נוסף לנאה דורש!!! אורך רוח והקשבה לאורך שנים. (2016) לצפייה בדברים במיקומם המקורי, ובפוסט על מפלצות המאדים שבתוכנו – לחצו כאן. (2016)


נעמה קריגר – אמא של עומר 052-5118820 (2018)

ליאור לימד את בני, עומר, לבגרות בלשון עברית. ליאור ידע לתת לו את הכלים שיסייעו לו ללמידה עצמית בבית, כלים אשר הוכחו בהמשך והביאו להתקדמות משמעותית של עומר והצלחה רבה במבחניםהודות לליאור עומר הצליח ובגדול.


 גיא שוורץ (2017)

מורה נהדר שמעביר את החומר בצורה ברורה. אם יהיו לכם בעיות בדרך הוא תמיד יענה לכם לכל שאלהלצפייה בהמלצה במיקומה המקורי לחצו כאן


יעלה לב  – אמא של נתנאל (2017)

מורה מצויין, מעניין, מרתק, אישיות נפלאהבני חיכה כל שבוע בהתרגשות למפגש עם ליאור. ממליצה בחום רב. לצפייה בהמלצה במיקומה המקורי לחצו כאן.

איש מיוחד במינו עם אנרגיות סבלנות וסובלנות שלא ניתן לתאר. לצפייה בדברים במלואם לחצו כאן.


איריס קורן – אמא של אור (2017 ,2015 ,2012)

באסיפת ההורים של כיתה ו' בחצי השנה, הודיעה לי המורה כי עלי לקבל את העובדה שבתי היא ילדה בינונית שלא מסוגלת לעבור את הציון 7. במצוקתי פניתי לליאור. בתי הגיעה לחטיבת הביניים בעלת ביטחון עצמי גבוה בהרבה, ויכולות וכלים לימודיים שסייעו לה לסיים בהצטיינות את מגמת הקולנוע בתחום העריכה הדיגיטלית. התגייסה לצבא ומשרתת כחוקרת מצ"ח מוערכת. ליאור יודע לגעת בדיוק בנקודות שעוצרות את הילד ולשחרר אותן. ממליצה בחום! להמלצה המלאה לחצו כאן. (2017)

הבחור תותח על! ממליצה בחום רב. הוא הצליח להציל (לא, זו לא הגזמה) את בתי אחרי שהמורות כבר סיווגו אותה כ"בינונית" וש"לא נצפה ממנה ליותר מדי"… ואחרי טיפול של ליאור היא סיימה יב בהצטיינות… בזכות ליאור היא הפכה להיות מי שהיא צריכה להיות ולא מי שרצו שהיא תהיה. הופיע כתגובה לסרטון של ליאור דגן על למידה דרך סיפור (2015)

בשני המבחנים האחרונים שנערכו בבית הספר, אור הוציאה ציונים מעל 90! כיום היא נחשבת תלמידה בין הראשונות בכיתתה ואינה יורדת מממוצע ציונים של 80 ומעלה! את השינוי המבורך והמדהים, אני מייחסת במלואו לליאור ולעבודתו עם אור, כאשר העניק לה כלים נכונים לעבודה וללימוד כמו גם הגביר לה את הבטחון העצמי בה וביכולותיה. להמלצה המלאה ולסיפור המלא, המעורר תקווה, של הנערה ה"בינונית" הזאת… לחצו כאן. (2012)


איתמר בלוך (2017 ,2016)

אדם מעניין שיש לו הרבה מה להציע. פגישה איתו שווה כל דקה ופרוטה. לצפייה בהמלצה במיקומה המקורי לחצו כאן.

בתום חצי שנת לימודים בכיתה י' צימצמתי את שעות הלימודים שלי למגמה אחת ומקצועות חובה. בנוסף, ההשקעה שלי בלימודים לא הייתה בשיאה, וזה השפיע על הלימודים והביא למדרון תלול של אי הצלחה משמעותית בלימודים. נודע לי ולהוריי שיש זוג מקצוענים שמתמקדים בתחום הלמידה וסביבותיה. אחריות למידתית, הקשבה, ביטחון, פיתוח היכולת לחשיבה עצמאית וייעול הלמידה. כעבור 2 וחצי שנות לימודים כמדומני, אצל ליאור דגן ואילנה סרוגו, הרמה הכללית שלי בתחומי חיים כאלה ואחרים השתפרה. הממוצע שלי עלה משמעותית, הביטחון והדבר הכי חשוב, הכיף ללמוד וללמד. כיום, בתור עתודאי במסגרת פרוייקט של חיל האוויר אני בטוח שהכיף שלי בניסיון הלמידה והלימוד מוטמע הרבה בזכותם ואני מודה להם על כך. {אילנה סרוגו, מומחית בכירה ללקויי למידה} (2016)


דורון רונן ועו"ד עידית רונן – הוריהם של עדי ועידו (2016 ,2014 ,2011)

רצינו להודות לך על עבודתך הנהדרת עם עדי. עדי חשה חוסר ביטחון באנגלית: חששה לדבר ואפילו לקרוא באנגלית. הכתבות היו לא פשוטות עבורה, למרות שהתאמצה ללמוד לקראתן.

פנינו אליך ותיארנו את המצב, במיוחד את חששותיה לקראת המעבר לארה"ב כולל לימודים בכיתה ו' בשפה האנגלית.

בסבלנות רבה עבדת עם עדי, והבאת אותה למצב בו היא הצליחה להתמודד ללא חשש עם השפה השונה. תוך זמן קצר מאוד עדי הצליחה ללמוד להכתבות, וציוניה השתפרו במהירות.

עדי נקלטה ללא קושי בביה"ס האמריקאי! היא התקדמה במהירות רבה בלימודי האנגלית וגם בלימודים הכלליים שהתקיימו כמובן באנגלית. את שנת הלימודים בארה"ב אף סיימה בהצטיינות יתרה. 

תרמת תרומה מרכזית להצלחתה של עדי, מה גם שעבודתך מוכרת לנו משנים קודמות, עת שעזרת לאחיה בכיוון ההפוך – במעבר מבית ספר אמריקאי לבית ספר ישראלי בשלב הקריטי של רכישת מיומנויות קריאה (כיתות ב'-ג'). להמלצה המלאה לחצו כאן. (2016)

לאחר שהתרשמתי מהסבר שנתת לי על שיטות העבודה והלימוד שלך עם ילדים, הבנתי שכדאי מאד שאפגיש אותך עם בני "אוהב הקריאה" על מנת שירכוש ביטחון רב יותר בקריאה. ואכן היה שם חיבור מן הרגע הראשון! בני נהנה מאד וחיכה בקוצר רוח לכל שיעורהציונים שלו בשפה השתפרו, והורגש מאד שיפור בקריאה שלוכמו כן לבן שלי יש הרבה יותר ביטחון כעת כשהוא ניגש לטקסט. אני מאד מודה לך על ההשקעה, תשומת הלב, המחשבה וכמובן התוצאותלהמלצה המלאה לחצו כאן.(2014)

הבן שלי מבקר כבר תקופה את ליאור מידי שבוע, נהנה ומחכה בקוצר רוח לכל שיעור. בינתיים אפשר לומר שהציונים שלו עלו מסביבות ה- 85-90 ל- סביבות ה- 100מורגש מאד שיפור בקריאה שלו, והוא עצמו מרגיש יותר ביטחון כשהוא ניגש לטקסטעל מנת לצפות בהמלצה במלואה יש להיות מחוברים לאתר "עסקים עושים עסקים". (2011)


אסנת טרנוס – אמא של גיל (2015 ,2013)

"למידה בראיה אחרת" – כ"כ מדויק! ליאור מביא איתו ראיה אחרת, שונה מהדרך שבה "מלמדים את החומר" חשיבה יצירתית, מרעננת, מחוץ לקופסה. מורה מזן אחר, נדיר! (2015)

מחוויה אישית מביקור אצל ליאור עם הבת שלי, אני יכולה להעיד על שיעור מצחיק ומעורר סקרנות. זו הייתה חוויה אחרת שונה מעוררת ובהחלט מלאת הומור וכיף גדול! לליאור יש את היכולת להוביל בדרך אחרת שונה בכלים מעוררי חשיבה, ואנחנו למודי ניסיון עם דרכים אחרות "קונבנציונליות". אני יכולה רק לומר בצער: חבל שלא פגשנו אותך הרבה לפני – הרבה תסכול היה נחסך מאיתנו. {נכתב בתגובה ל"הדגמה של שיעור מצחיק ומעורר סקרנות בלשון בשילוב ערבית"} (2013).


עליזה ל. – אמא של דניאל (2015)

אני רוצה להודות לך מעומק הלב על הכלים שנתת לבתי בת ה-17 דרך מפגשים שבועיים שהביאו אותה לביטחון עצמי גבוה ולפיתוח יכולת הביטוי שלה. ההתקדמות בלמידה דרך קריאה יותר שוטפתהביטחון העצמי הביא אותה למעורבות חברתית גדולה יותר. כל זאת בדרך לימוד מיוחדת במינה דרך קריאת סיפורים, משחקים והרבה חוש הומור שאיפשר לה להוציא את מירב הפוטנציאל שלה.


מיכל עמר – אמא של אוריה (2013)

בתי אשר מאובחנת כלקוית למידה אשר התקשתה במערכת החינוכית בבית הספר התיכון ובחטיבת הביניים למדה אצל ליאור מספר שנים ואפשר לומר כי בזכותו הצליחה להתגבר על הקשיים וצלחה את בחינות הבגרות בלשון, בספרות, היסטוריה, תנ"ך וגאוגרפיהכולי הערכה כלפי ליאור על המאמצים שהשקיע על מנת שבתי תוכל להצליח במשך כל שנות הלימודים ולקראת המבחנים. אני רוצה להודות לו בכל ליבי, וממליצה עליו בכל פהלהמלצה המלאה לחצו כאן.


הדס שטרן גולדשטיין (2009)

רציתי לומר תודה בשמי ובשם בני על מפגש מרתק ושונה מהמקובלבני שיתף פעולה למרות חששותיי ואף נהנה מהמבחן המעניין שנתת לו.

אין ספק שיש לך את הכשרון לגשת ללבם של ילדים בגיל ההתבגרות ובהומור לתת להם להבין מושגים חשובים לחייםעל מנת לצפות בהמלצה במלואה יש להיות מחוברים לאתר "עסקים עושים עסקים".


יפה נהון – אמא של מוטי (2008)

מוטי הגיע לליאור בקשיים באנגליתמתמטיקהלשון, לעיתים גם במקצועות אחרים. ליאור דאג להעביר וללמד את החומר בצורה שלמוטי היה קל להבין ולקלוט את הנלמד. במהלך כל אותה תקופה היו למוטי הישגים נאים מאוד והצלחה גדולה במבחניםעם כל הקשיים מוטי סיים את לימודיו עם בגרות מלאה ובציונים גבוהים. כל זאת בעזרתו הגדולה של ליאור. ליאור היה סובלני, חביב ונעים, אהוב ומלא הערכה מבחינתו של מוטילהמלצה המלאה לחצו כאן


אלגרה ואריה אברהם – הוריו של אייל (2006)

בעקבות הקניית הרגלי למידה וכלים נכונים חל שיפור מתמיד בהשגיו של בננו אייל. אייל עבר מהקבצות ג' להקבצות ב' במקצועות בהם יש חלוקה להקבצה. ציוניו במקצועות אלה השתפרו בצורה משמעותית. אייל הולך לשיעורים ברצון רב. להמלצה המלאה לחצו כאן


אורלי סלעי – אמא של גיא (2003)

ליאור לימד את בני, גיא, שהינו לקוי למידה, מגוון מקצועות: לשון והבעהמתמטיקה ואנגלית. ליאור הקדיש תשומת לב רבה לייחודיות הלמידה ולדרך החשיבה המאפיינת את גיא על מנת לתת לו כלים ללמידה עצמית עתידיתיכולתו המקצועית הגבוהה של ליאור לעבוד גם במישור העברת הידע והתרגול וגם לתת כלים ללמידה אישית, תרמה לשיפור והתקדמות באופן יוצא מן הכלל.

ליאור עשה עבודתו במסירות רבה ובתחושת אחריות החורגת מהנורמה, וזאת בנוסף לקשר והיחסים המיוחדים שהתפתחו, גם בעזרת חוש הומור ורגישות.

מתוך ניסיוני העשיר בשיעורי עזר עליי לציין כי ליאור היווה "נכס" מיוחד במינו, הן בשל מגוון התחומים בו יש לו שליטה טובה מאוד, הן מבחינה מקצועית ויכולתו הדידקטית המצוינת והן מבחינת כישוריו ליצור קשר ולעודד מוטיבציה אצל הלומד. להמלצה המלאה לחצו כאן.


דינה טולדנו – אמא של עמרי ונטע (2003)

ליאור היה חונך לבני עמרי (כיתה ח') במשך שנה"ל תש"ס. ברצוני לציין כי נוצר קשר יפה ביניהם. המפגשים כללו שיחות "פרטיות" ביניהם, ליבון בעיות לימודיות ושיפור רמת ההישגים של עמרי. ליאור השקיע מאוד בעידוד מוטיבציה והישגים אצל עמרי, התעניין בו מעבר לצרכיו הלימודיים ונוצרה ביניהם מערכת יחסים של אמון וכבוד הדדי.

אני מאמינה כי בעזרת הסבלנות, הנועם והרצון הטוב של ליאור ניתן היה להגיע ליחסים כאלו עם עמרי.

אני מבקשת להוסיף כי נעזרנו בליאור עבור בתי נטע, במסגרת הכנה לבגרות בלשון. ליאור לא חסך מאמץ והביא אותה למצב של הכנה מירבית לבחינת הבגרות. להמלצה המלאה לחצו כאן

רוצים ללמוד באווירה אחרת?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


הממליצים שלנו

מיכל אבס

ליאור חנך ילד יתום משני הוריו, עם קשיים לימודיים, חברתיים ורגשיים. ליאור חנך במסירות רבה, באכפתיות בולטת, תוך כדי הפגנת רגישות, הבנה ויצירתיות אף מעבר לנדרש. אין ספק ששנת חונכות זו תרמה מאוד לילד לשיפור בהרגשתו ומצבו.

מירי ק.

ליאור זורע בשומעיו את זרע הסקרנות והחשיבה , ומאפשר להם להצמיח כל אחד בעצמו את תובנותיו המתאימות לו.

לימור פרידמן

לראות את ליאור בהרצאה בפני קהל תלמידים זו חוויה רב חושית, מרתקת, מלמדת וממלאה את הלב שמחה. ליאור מצליח להעלות נושאים מורכבים בצורה מובנת שנחרטת בך ומעוררת בך התרגשות ומחשבה, ובה בעת מנחה ומכוונת אותך לעבר הכיוון הנכון בעבורך.

צביקה שחורי

ליאור מומלץ. אני מעל 20 שנה מחנך של תלמידים עם קשיים. ההמלצה על ליאור היא מהיכרות אישית/מקצועית עם יכולותיו לעשות פריצות דרך עם תלמידים, שרבים וטובים הרימו ידיים מול קשייהם.

עינת ו.

צפיתי בהרצאה של ליאור בבית הספר. הנושא היה מיוחד במינו, לא צפוי, היו הפתעות ו"טוויסטים" שהשאירו את הקהל במתח, והכריזמה של ליאור סחפה את הקהל. הדמויות שסיפר עליהן היו מרתקות. בסוף ההרצאה ליאור שילב דברים מהסיפור האישי שלו, וזה היה מרגש במיוחד.

רונית לביא

מורה משקיע, יסודי ומסור. למד את קשייו של בני והצליח לא רק ללמד אותו אלא גם להוכיח לו שהוא יכול ויודע. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

ד"ר יוסי גוטרמן

לליאור יכולת מקצועית מן המעלה הראשונה ומיומנות הוראה מצוינת, שבולטת בה הרגישות לדרכי חשיבתו של הלומד. בגישתו המקורית מצליח ליאור לעורר את התעניינותם ואף התלהבותם של תלמידיו. בעבודתו מגלה ליאור רצינות ואחריות ללא דופי, ומפתח יחסים מצוינים עם תלמידיו.

רות ולרי אטלן

ממליצה בחום! ראייה רב מערכתית שנשקפת בעבודה ייחודית מותאמת, הרואה את האדם כשלם. ליאור הוא אחד האנשים שמצליחים ללמד מתוך תפיסה מערכתית וכבוד האדם. שיטה שמובילה ללמידה משמעותית מהותית ולהפנמת ערכים.
חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי