מעוניינים באוירת לימודים שונה ורגועה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קורס רבדים

קורס העשרה יישומי להורים ולצוותי חינוך

כלים לתקשורת בונה, להתמודדות עם קשיים ולבניית ביטחון עצמי

מתעניינים בקורס רבדים? לחצו כאן להשארת פרטים.

לפירוט מלא של תכני השיעורים – לחצו כאן. 

שאלות, תהיות והתלבטויות:

ש: תאוריות, תאוריות… בסוף כולן מתנפצות על סלעי המציאות, לא?

ת: לא מדובר בתאוריות מנותקות. שיטת רבדים משלבת ידע אקדמי-מחקרי עם התנסויות מגוונות בשטח. השיטה פותחה תוך כדי אינטראקציה מתמדת עם ילדים, בני נוער ומבוגרים.

ש: איך אדע שאני מיישם את הדברים נכון?

ת: ההסברים היישומיים מובאים באופן ברור ומפורט, וסיפורי המקרה בנויים כך שהם מבהירים כיצד ליישם את התכנים. בנוסף, יש אפשרות למסלול עם ליווי אישי יומי שלי, על בסיס מקום פנוי.

ש: אתה יודע כמה שיטות כבר למדתי??

ת: לא… אבל אני יכול לומר בוודאות: שיטת רבדים איננה דומה אף לאחת מהשיטות והדרכים האחרות (שכבודן במקומו מונח).

ש: אני לא בטוחה שזה מתאים לי, לילדים שלי, לבעיות הספציפיות שלי, לאמונה שלי, לנערים שאני עובדת איתם…

ת: ראשית – שיטת רבדים בנויה כך שהיא חוצה מגזרים. אפשר ליישמה באופן שישתלב היטב גם במגזר החרדי, במגזר הערבי, בחינוך הרגיל, בחינוך האנתרופוסופי, ועוד. עם זאת – בהחלט ייתכן, שמסיבה זו או אחרת, משהו בשיטה לא מתאים לך, לילדייך או לתלמידייך. צרי אתי בבקשה קשר, אשמע ממך אודותייך ואודותיהם, אספר לך על מאפייני הקורס והשיטה, ויחד נראה האם זה מתאים או לא.

ואם כבר הגעתם עד כאן, גם אתם מוזמנים: לחצו על הקישור וצרו אתי קשר!

 

רוצים ללמוד באווירה אחרת?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


הממליצים שלנו

מיכל אבס

ליאור חנך ילד יתום משני הוריו, עם קשיים לימודיים, חברתיים ורגשיים. ליאור חנך במסירות רבה, באכפתיות בולטת, תוך כדי הפגנת רגישות, הבנה ויצירתיות אף מעבר לנדרש. אין ספק ששנת חונכות זו תרמה מאוד לילד לשיפור בהרגשתו ומצבו.

מירי ק.

ליאור זורע בשומעיו את זרע הסקרנות והחשיבה , ומאפשר להם להצמיח כל אחד בעצמו את תובנותיו המתאימות לו.

לימור פרידמן

לראות את ליאור בהרצאה בפני קהל תלמידים זו חוויה רב חושית, מרתקת, מלמדת וממלאה את הלב שמחה. ליאור מצליח להעלות נושאים מורכבים בצורה מובנת שנחרטת בך ומעוררת בך התרגשות ומחשבה, ובה בעת מנחה ומכוונת אותך לעבר הכיוון הנכון בעבורך.

צביקה שחורי

ליאור מומלץ. אני מעל 20 שנה מחנך של תלמידים עם קשיים. ההמלצה על ליאור היא מהיכרות אישית/מקצועית עם יכולותיו לעשות פריצות דרך עם תלמידים, שרבים וטובים הרימו ידיים מול קשייהם.

עינת ו.

צפיתי בהרצאה של ליאור בבית הספר. הנושא היה מיוחד במינו, לא צפוי, היו הפתעות ו"טוויסטים" שהשאירו את הקהל במתח, והכריזמה של ליאור סחפה את הקהל. הדמויות שסיפר עליהן היו מרתקות. בסוף ההרצאה ליאור שילב דברים מהסיפור האישי שלו, וזה היה מרגש במיוחד.

רונית לביא

מורה משקיע, יסודי ומסור. למד את קשייו של בני והצליח לא רק ללמד אותו אלא גם להוכיח לו שהוא יכול ויודע. ללא ליאור, בני היה ממשיך להאמין שמתמטיקה הינה מעבר ליכולותיו – ליאור עזר לו להאמין בעצמו וביכולותיו.

ד"ר יוסי גוטרמן

לליאור יכולת מקצועית מן המעלה הראשונה ומיומנות הוראה מצוינת, שבולטת בה הרגישות לדרכי חשיבתו של הלומד. בגישתו המקורית מצליח ליאור לעורר את התעניינותם ואף התלהבותם של תלמידיו. בעבודתו מגלה ליאור רצינות ואחריות ללא דופי, ומפתח יחסים מצוינים עם תלמידיו.

רות ולרי אטלן

ממליצה בחום! ראייה רב מערכתית שנשקפת בעבודה ייחודית מותאמת, הרואה את האדם כשלם. ליאור הוא אחד האנשים שמצליחים ללמד מתוך תפיסה מערכתית וכבוד האדם. שיטה שמובילה ללמידה משמעותית מהותית ולהפנמת ערכים.
חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי